Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Világítástechnikai szakember

  • Elektro Profi Kereskedelmi Kft.
  • Pest, Budapest
  • A hirdetés 17 napja lejárt

ELEKTRO PROFI Kft.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Világítástechnikai projektek ajánlatainak kidolgozása
  • Javaslatok alternatív megoldásokra, kiváltásokra, ésszerűsítésre
  • Vevőkkel történő egyeztetés
  • Szállítók kiválasztása, beszerzés lebonyolítása
  • A projektek koordinálásában való aktív részvétel
  • Vevőkkel, szállítókkal, kollégákkal való napi kapcsolattartás

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Világítástechnikai ajánlatadásban szerzett min. 2 év gyakorlat
  • Világítástechnikai termékek, beszállítók ismerete
  • Logikus gondolkodásmód, precizitás, gyors tanulási készség, motiváltság
  • Kreativitás Proaktivitás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Világítástechnikai mérnök végzettség
  • Angol nyelvtudás írásban

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Biztos háttér
  • Motiváló bérezés
  • Munkakezdés: akár azonnal

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1101 Budapest, Albertirsai út 3.

Jelentkezni fényképes önéletrajz és bérigény megjelölésével lehet.

Helyek Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Mérnök értékesítő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre