Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vezetői titkársági asszisztens

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.09.27.
Jelentkezési határidő: 2019.10.25.

Az OTP Bank

agilisan működő digitális területének támogatására keres munkatársat

munkakör betöltésére.

Feladataid lesznek:

  • Titkársági és adminisztratív feladatok ellátása;
  • A vezető munkájának teljes körű támogatása;
  • Magyar és angol nyelvű levelezés;
  • Kapcsolattartás a szervezeti egységekkel, s az ehhez kapcsolódó adminisztráció ellátása, határidők nyomon követése;
  • Bejövő / kimenő posta és telefonhívások kezelése;
  • Értekezletek és tárgyalások szervezése, catering;
  • Házi pénztár kezelése, számlák elszámolása;
  • Rendezvények, utazások szervezése.

Téged keresünk ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Középfokú angol nyelvismeretedet írásban és szóban is használod;
  • Felsővezető mellett szereztél már legalább 2 éves tapasztalatot;
  • MS Office programokat felhasználói szinten ismered;
  • Dinamikus, proaktív, nyitott személyiségű vagy;
  • Rendszerszemlélet, precizitás, terhelhetőség jellemez;
  • Kiválóan kommunikálsz, és könnyen teremtesz kapcsolatot;
  • Nem riadsz vissza az önálló munkavégzéstől és szeretsz szervezni;
  • Határozott fellépéssel rendelkezel;
  • Hozzáállásod segítőkész és támogató.

Előnynek tekintjük ha:

  • Bankszektorban szereztél már tapasztalatot, ismered a banki folyamatokat;
  • Nem riadsz vissza az egyszerűbb Excel kimutatások szerkesztésétől;
  • Nagyvállalati környezetben szereztél tapasztalatot.

Amit ezért cserébe nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely;
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek;
  • Széleskörű juttatási csomag;
  • Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, lendületes csapat;
  • Inspriáló, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens, Titkárnő, Ügyintéző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre