www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens (irodavezető)

  • A hirdetés 78 napja lejárt

Megbízónk egy nemzetközi vállalat, amely műszaki berendezések, épületgépészeti telepítések, és szervizszolgáltatásokkal foglalkozik Európa szerte. A hazai leányvállalat milliárdos árbevétellel és 85 fős létszámmal van jelen a magyar piacon. Jelenleg az ügyvezető mellé keresünk irodavezetőt, aki az ügyvezetői feladatok támogatását és az iroda adminisztratív feladatait végzi, mint vezetői asszisztens.

Vezetői asszisztens.

Feladatok:

  • a cég napi adminisztratív feladatainak ellátása (levelezés, telefonok fogadása, kapcsolattartás a munkatársakkal, kimutatások összeállítása, bekérése, stb.)
  • értékhatártól függő kifizetések jóváhagyása vagy az ügyvezetővel jóváhagyatása
  • az ügyvezető feladatainak támogatása, időpontok egyeztetése, megbeszélések ütemezése, figyelése, stb.
  • a telefon- és gépjármű park nyilvántartása (szervizigény, futásteljesítményének, szervizszámlák ellenőrzése, ilyen irányú beszerzések kezelése, stb.)
  • a vezetői titkárság működésével kapcsolatos egyéb adminisztratív és működéshez szükséges feladatok ellátása

Elvárás:

  • adminisztratív területen szerzett néhány éves tapasztalat
  • precíz, odafigyelő, megbízható személyiség
  • önállóság, határozottság
  • magabiztos felhasználói irodai informatikai szoftverismeret

Juttatás:

  • fiatal csapat
  • stabil nemzetközi vállalati háttér
  • tapasztalattól függő, versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:  Budapest, XVI. kerület

Helyek XVI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Irodavezető, Menedzser asszisztens, Szervező, Ügyintéző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.29.