Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens - Győr

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.09.20.
Jelentkezési határidő: 2018.08.30.
Hirdetés azonosító: 1754807

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Vezetői asszisztens

kollégát keres győri csapatába.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás (angol nyelv ismerete előny)
  • Legalább 1-2 év ügyfélkezelési és adminisztratív tapasztalat
  • B típusú jogosítvány
  • MS Office (MS Excel) ismerete
  • Logikus, rendszerben való gondolkodás
  • Precizitás, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Főbb feladatok:

  • A közvetítési üzletágvezető adminisztratív támogatása
  • Vezető kiválasztási projektek előkészítése
  • Pozíció leírások összeállítása, hirdetések kihelyezése
  • Potenciális jelöltek felkutatása és előszűrése különböző adatbázisokból
  • Partner adatok kezelése, aktualizálása
  • Tréning és prezentációs anyagok összeállítása, aktualizálása együttműködve a marketinggel
  • Kimutatások, statisztikák, riportok készítése
  • Szerződések előkészítése
  • Fordítási feladatok
  • Kapcsolattartás a szoftverfejlesztőkkel
  • Időszakonként konkurenciafigyelés, piackutatás

Amit kínálunk:

  • Megegyezés szerinti bér
  • Igényes és családias munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Céges laptop, mobil
  • Munkaidő: 9:00-17:00

Munkavégzés helye: Győr

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens, Titkárnő, Ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2018.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre