www.cvonline.hu

Vezető üzleti elemző

  • Company_icon AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyvitelszervezés és Irányítás csapata budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben

Vezető Üzleti elemző (Lead BUSINESS ANALYST)

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Üzleti igények és ügyviteli folyamatok felmérése, tervezése az érintett területek bevonásával és az igények összeállításának támogatása,
  • Az üzleti igények tervezésével párhuzamosan
    • részletes folyamatdokumentáció,
    • tesztesetek összeállítása,
    • ügyviteli eljárásrendek és utasítások készítésének támogatása és összehangolásának támogatása.
  • Projektekben, informatikai és üzleti fejlesztési feladatokban való aktív részvétel,
  • Folyamatszervezési módszertan fejlesztése és a fejlesztés irányának meghatározása,
  • Informatikai és üzleti fejlesztések tatalmának felügyelete,
  • Kapcsolattartás és együttműködés a rendszerfejlesztési és az üzleti területetekkel a folyamatok IT támogatásának tervezésében,
  • Ügyvitelszervezési, folyamatszervezési feladatok minőségbiztosítása,
  • Folyamatszervezők munkájának szakmai, szervezési és üzleti támogatása teljes vállalati szinten,
  • Folyamatszervezési feladatok éves tervezése és azok rendszeres nyomon követése, státuszolása,
  • Projektekben az üzleti és folyamatszervezési irányok képviselete,
  • Több rendszert érintő igények/projektek szervezési, fejlesztési és tesztelési feladatainak összefogása, koordinálásának támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (Közgazdász/Pénzügyi),
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • MS Office ismeretek,
  • 2-3 éves Folyamatszervezői, üzleti elemző területen szerzett  folyamat-modellezési tapasztalat (BPMN).

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • pontosság és precizitás jellemzi a munkavégzésben,
  • képes átlátni komplex rendszereket, folyamatokat,
  • eredményorientált, pozitív beállítottságú,
  • jó a szervező és kommunikációs készsége,
  • munkájával szemben mindig igényes,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma speciális területével.

AMENNYIBEN ÚGY ÉRZI, HOGY A FENTI ELVÁRÁSOK ILLENEK ÖNRE, ÉS SZÍVESEN LENNE TAGJA EGY NEMZETKÖZI NAGYVÁLLALAT MAGYARORSZÁGI LELKES CSAPATÁNAK, ÚGY - JÖVEDELEMIGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL – JELENTKEZZEN KARRIERPORTÁL OLDALUNKON!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi projektmenedzser, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző, Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.01.31.