Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vezető Utánpótlás Program

  • Az álláshirdetés 3 napja lett aktiválva

Az Aegon Magyarország Biztosító a pénzügyi piac egyik legnagyobb szereplője. Most olyan személyeket keresünk, akik vezetőként képzelik el a jövőjüket!

Keressük azokat a proaktív és kreatív lángelméket, akik lelkesedésükkel képesek új dimenziókat nyitni működésükbe! Karrierprogramunk célja, hogy vezető utánpótlást biztosítsunk növekvő értékesítési csapatunk részére.

Rád váró feladatok:

  • A cégcsoport portfoliójába tartozó szolgáltatások és termékek értékesítése
  • Igényalapú pénzügyi tanácsadási tevékenység
  • Ügyfeleink elégedettségének növelése
  • Értékesítési célkitűzések elérése
  • Részvétel az értékesítési akciókban
  • Értékesítési csapat bővítése

Amit kínálunk:

  • Díjmentes képzés
  • Tervezhető jövő, stabil háttér
  • Felkészítünk az eredményes vezetői munkára
  • Vezetői kompetenciáik erősítése
  • Folyamatos fejlődés, versenyképes szakmai tudás
  • Széles termékpaletta, ismert márka
  • Hosszútávú karrier és gyors előrelépés
  • Szakmai múlttal rendelkezőknek külön megállapodás
  • Dinamikus környezet
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Sokoldalú, változatos feladatok
  • Inspiráló csapat
  • Elismerés, megbecsülés

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel!
  • Meggyőző fellépés, agilis személyiség
  • Eredményorientáltság
  • Következetesség és követhető példamutatás
  • Folyamatos fejlődésre való igény
  • Céltudatos jellem
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

BELEVÁGSZ? ADJ LENDÜLETET A JÖVŐDNEK!

Küldd el Önéletrajzod!

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, vagy Pest megye

Iratkozzon fel állásértesítőre