www.cvonline.hu

Vezető könyvelő

  • A hirdetés 560 napja lejárt

A Rondo Ganahl AG egy hagyományokban gazdag, nagy múltú osztrák vállalkozás.
Fő üzleti tevékenységünk a hullámkarton-csomagolások, hullámkarton-alappapírok előállítása.
A megbízhatóság, a hosszú távú gondolkodásmód és a forrásokkal való felelősségteljes bánásmód jellemzi cégünket. A Rondo-t a legmodernebb technika és az erősen motivált emberek együtt teszik innovatívvá, erőssé és rugalmassá. Sikerünk egyik alapja a dolgozóink személyes elkötelezettsége.
Budapesti, soroksári üzemünkbe keresünk hosszú távú karrierlehetőséggel, azonnali munkakezdéssel

munkatársat

Feladatok:

  • A magyar jogszabályok szerinti teljes körű könyvelési feladatok ellenőrzése, javaslattétel
  • Adóval kapcsolatos főkönyvek és az adófolyószámla egyeztetése
  • Bejövő számlák ellenőrzése formai, számviteli és adózási szempontból
  • Kimenő számlázás folyamatának koordinálása
  • Havi áfa bevallás elkészítése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartás, értékcsökkenés, beruházások riportolása
  • Szabályzatok nyilvántartása, aktualizálása
  • Intercompany egyeztetések, továbbszámlázások, levelezések
  • SAP bevezetés folyamatában való részvétel
  • Részvétel a havi mérleg és eredménykimutatás, beszámoló elkészítésében
  • A gazdasági vezető munkájának támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú számviteli végzettség
  • középfokú gazdasági angol nyelvtudás
  • 5 - 10 éves teljeskörű könyvelői tapasztalat
  • analitikus, komplex gondolkodásmód
  • jó problémafelismerő és megoldó képesség
  • jó kommunikációs és együttműködési

Előny:

  • SAP felhasználói ismeretek
  • adótanácsadói végzettség
  • felsőfokú, gazdasági, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • gazdasági német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés, egyéb juttatások
  • Fejlődési lehetőség

Pályázatát a "Jelentkezés" gombon keresztül várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol