Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vezető karbantartó

  • Az álláshirdetés 8 napja lett frissítve

A XI. kerületben, a Sashegy lábánál található Rubin Wellness & Conference Hotel**** vezető karbantartót keres műszaki csapatába.

FELADATOK:

  • Az épületek, berendezések és infrastruktúra üzemeltetéséhez, működéséhez szükséges műszaki rendszerek hatékony működtetése
  • A karbantartási és hibaelhárítási munkákban való tevékeny részvétel mellett a karbantartók munkájának operatív irányítása, folyamatos követése, ellenőrzése, számonkérése
  • Megelőző karbantartási munkák, általános állagmegóvási tevékenység megszervezése
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal, a szerződött feladatok elvégzésének ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a bérlőkkel, a bérlői kialakítások műszaki jellegű támogatása, ellenőrzése
  • Műszaki beruházások előkészítésében, magvalósításában való részvétel
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi, vagyonvédelmi szabályok betartása és betartatása
  • Műszaki és karbantartási feladatok dokumentálása, riportok és nyilvántartások készítése
  • A működéshez szükséges kisebb anyag-, áru és eszköz beszerzések lebonyolítása
  • A műszaki anyagraktár kezelése

ELVÁRÁSOK:

  • MŰSZAKI végzettség
  • 2-3 év szakmai tapasztalat elvárás, szállodában hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, határozottság
  • Vendégközpontú gondolkodás, hozzáállás
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség, csapatmunka
  • „B” kategóriás jogosítvány

 AMIT KÍNÁLUNK:

  • Évtizedek óta stabilan működő, folyamatosan fejlesztő magyar vállalat
  • Hosszútávra szóló, teljes munkaidős álláslehetőség
  • Változatos munkakör
  • Támogató tulajdonosi és vezetői kör
  • Versenyképes fizetés
  • Mozgóbér
  • Munkahelyi étkezés
  • Kedvezményes utazási lehetőségek

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével.

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Üzemeltető
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre