www.cvonline.hu

Vezető jegyvizsgáló

  • A hirdetés 47 napja lejárt

MÁV-START Zrt.

Helység
Budapest TSZVI területe
Terület
Személyszállítás
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • ellenőrzi az utasok menetjegyét, az utazási okmányokat, igazolványokat, helyjegyek és pótjegyek meglétét
  • meghatározott állomásokon és megállóhelyeken felhatalmazást ad a vonat indulására

A munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi bizonyítvány
  • orvosi alkalmasság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • a tanfolyam ideje alatt a jelölt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket és megfeleljen a részére előírt hatósági vizsgakövetelményeknek

Amit ajánlunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem, bruttó 161.000 Ft/hó kezdő alapbér már a képzés időtartamára is
  • sikeres jegyvizsgálói vizsga megszerzését követően az elérhető bruttó jövedelem 240.000 Ft/hó - 8,4 órás emelt napi munkaidő vállalása esetén
  • béren kívüli juttatás(Cafeteria) éves szinten: bruttó 271.400 Ft, Szép Kártya nettó 92.900 Ft már a tanfolyam idejére is
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére

További információ

Munkavégzés helye: Szolnok, Cegléd, Hatvan, Balassagyarmat, Dunaújváros, Tatabánya, Székesfehérvár, Győr, Komárom, Esztergom
Tanfolyam helyszíne: Budapest, Miskolc, Szeged
A tanfolyam kezdete: 2018. január, február.

Bővebb felvilágosítást ad
Laurinyecz Zita Márta 06-1-511-8712 / 01/87-12

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Cegléd
Hatvan
Heves
Balassagyarmat
Nógrád
Dunaújváros
Fejér
Tatabánya
Komárom-Esztergom
Székesfehérvár
Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.12.07.