www.cvonline.hu

Vezető jegyvizsgáló (Szeged)

  • A hirdetés 87 napja lejárt

MÁV-START Zrt.

Helység
Szeged telephelyei

Terület
Személyszállítás

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • ellenőrzi az utasok menetjegyét, az utazási okmányokat, igazolványokat, helyjegyek és pótjegyek meglétét, esetenként utasszámlálást végez
  • meghatározott állomásokon és megállóhelyeken felhatalmazást ad a vonat indulására

A munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi
  • orvosi alkalmasság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • a tanfolyam ideje alatt a jelölt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket és megfeleljen a részére előírt hatósági vizsgakövetelményeknek

Amit ajánlunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem, bruttó 180.500 Ft/hó kezdő alapbér már a képzés időtartamára is
  • sikeres jegyvizsgálói vizsga megszerzését követően az elérhető bruttó jövedelem 240.000 Ft/hó - 8,4 órás emelt napi munkaidő vállalása esetén
  • béren kívüli juttatás (Cafeteria) éves szinten: bruttó 271.400 Ft, Szép Kártya nettó 92.900 Ft- már a tanfolyam idejére is
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére

További információ

Munkavégzés telephelye: Szeged
Tanfolyam helyszíne: Szeged (bentlakásos képzés)
A tanfolyam kezdete: 2018. január
Tanfolyam időtartama: 5 hónap
A munkakör jellege: Fizikai

2017.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Fekete Terézia Piroska 06-1-516-2333 / 06/23-33

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.08.