Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vezető jegyvizsgáló (Szeged TSZVI)

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Kunszentmiklós, Bács-Kiskun...
  • A hirdetés 6 napja lejárt

MÁV-csoport

VEZETŐ JEGYVIZSGÁLÓ

munkatársat keresünk

Olyan munkahelyet keres, ahol a munkavégzés mellett a szabadság érzése is az élete része? Szereti, ha változatos a munkája és még a hobbijára is lesz ideje? Csatlakozzon vezető jegyvizsgáló tanulóink csapatához!

A tanfolyam 2020. február közepén, Szegeden indul, elvégzését követően pedig a munkavégzési hely Mezőtúr, Szeged, Szentes, Békéscsaba, Kiskunfélegyháza.

Feladatok

  • a 4,5 hónap időtartamú tanfolyamon való részvétel és a hatósági vizsga sikeres teljesítése
  • a tanfolyamot követően az utasok menetjegyének ellenőrzése, tájékoztatása
  • meghatározott állomásokon felhatalmazás adása a vonat indulására
  • tanfolyam helyszíne és kezdete: Szeged, 2020. február
  • *a következő munkavégzési helyekre keresünk munkatársakat: Mezőtúr, Szentes, Szeged, Békéscsaba, Kiskunfélegyháza

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség, orvosi alkalmasság, erkölcsi bizonyítvány
  • a tanfolyam ideje alatt a részére előírt hatósági vizsgakövetelményeknek való megfelelés

Előnyt jelent

  • érettségi bizonyítvány

Amit kínálunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelemmel - bruttó 195.000 Ft/hó kezdő alapbér már a képzés időtartama alatt is
  • a tanfolyam idejére szállás biztosítása
  • sikeres jegyvizsgálói vizsga megszerzését követően az elérhető bruttó jövedelem 284.000 Ft/hó - 8,4 órás emelt napi munkaidő vállalása esetén
  • béren kívüli juttatás (Cafeteria: 271.400 Ft/év, étkezési hozzájárulás 92.900 Ft/év SZÉP kártyára utalással, a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon
  • a jegyvizsgáló tanfolyam elvégzése után, 3 hónap gyakorlati tapasztalatot követően vezető jegyvizsgáló tanfolyamon való részvétel

Munkavégzés helye
Szeged TSZVI*

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Laurinyecz Zita Márta 1/511-8712 / 01-87-12
0630/690 8262

2019. december 4.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Ajánljuk figyelmébe az egyik vezető jegyvizsgáló kollégánkkal készített interjút:

Helyek Kunszentmiklós
Bács-Kiskun
Mezőhegyes
Békés
Szeged
Csongrád
Kiskunfélegyháza
Kecskemét
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Regisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre