Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MÁV-csoport
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.

Pozíció neve
Vezető jegyvizsgáló (Debrecen, Püspökladány)

Helység
Debrecen

Terület
Személyszállítás

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok
- 4,5 hónap időtartamú tanfolyamon részvétel és a hatósági vizsga sikeres teljesítése
- a tanfolyamot követően az utasok menetjegyének ellenőrzése, tájékoztatása
- a meghatározott állomásokon felhatalmazás adása a vonat indítására

A munkakör betöltésének feltételei
- érettségi
- orvosi alkalmassági
- erkölcsi bizonyítvány
- a tanfolyam ideje alatt a részére előírt hatósági vizsgakövetelményeknek való megfelelés

Amit ajánlunk
- teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
- megbízható jövedelem - bruttó 195.000 Ft/hó kezdő alapbér már a képzés időtartama alatt is
- a tanfolyam idejére szállás biztosítása
- széleskörű béren kívüli juttatás
- ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére családtagok számára is
- 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény egyes külföldi vasútvonalakon

Jelentkezési határidő
2019.01.18.

További információ
Legyen Ön is munkatársunk! Jelentkezzen jegyvizsgáló képzésünkre, ha szereti az utazás adta szabadságot a munkája során, ugyanakkor a szabályokhoz is tud alkalmazkodni.

Bővebb felvilágosítás
Simon Henrietta 30/737-8916

Várjuk jelentkezését!

Helyek Debrecen
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő -
Aktiválás időpontja 2019.01.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre