Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Vezető jegyvizsgáló (Budapest TSZVI)

  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

MÁV-csoport

VEZETŐ JEGYVIZSGÁLÓ

munkatársat keresünk

Olyan munkahelyet keres, ahol a munkavégzés mellett a szabadság érzése is az élete része, ellenben alkalmazkodni tud a szabályokhoz is? Szívesen visel egyenruhát? Csatlakozzon a vezető jegyvizsgáló tanulók csapatához!

Feladatok

  • a 4,5 hónap időtartamú tanfolyamon részvétel és a hatósági vizsga sikeres teljesítése
  • a tanfolyamot követően az utasok menetjegyének ellenőrzése, tájékoztatása
  • meghatározott állomásokon felhatalmazásadása a vonat indulására
  • *a következő munkavégzési helyekre keresünk munkatársakat: Budapest, Szolnok, Cegléd, Hatvan, Balassagyarmat, Székesfehérvár, Tatabánya, Győr

Tanfolyami részletek

  • tanfolyam helyszínei: Budapest és Miskolc
  • tanfolyam kezdete: 2018. augusztus (Budapesten és Miskolcon is), október (Budapesten)

Munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi bizonyítvány; orvosi alkalmasság; erkölcsi bizonyítvány
  • a tanfolyam ideje alatt a részére előírt hatósági vizsgakövetelményeknek való megfelelés

Amit kínálunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható jövedelemmel - bruttó 180.500 Ft/hó kezdő alapbér már a képzés időtartama alatt is
  • a tanfolyam idejére szállás biztosítása
  • sikeres jegyvizsgálói vizsga megszerzését követően az elérhető bruttó jövedelem 262.900 Ft/hó - 8,4 órás emelt napi munkaidő vállalása esetén
  • béren kívüli juttatás (Cafeteria) éves szinten: bruttó 271.400 Ft, Szép Kártya nettó 92.900 Ft
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon
  • a havi bruttó alapbér 3,5%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • a jegyvizsgáló tanfolyam elvégzése után, 3 hónap gyakorlati tapasztalatot követően vezető jegyvizsgáló tanfolyamon való részvétel
  • ha további kihívásokra vágyik és rendelkezik alapfokú nyelvismerettel, tapasztalt kollégáink számára lehetőséget biztosítunk a nemzetközi vezető jegyvizsgáló tanfolyamon való részvételre is

Munkavégzés helye
A következő munkavégzési helyekre keresünk munkatársakat: Budapest, Szolnok, Cegléd, Hatvan, Balassagyarmat, Székesfehérvár, Tatabánya, Győr

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Laurinyecz Zita Márta 06-1-511-8712 / 01/87-12

Amennyiben még nem rendelkezik érettségivel, de hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen Vasúti jegyellenőr pozíciónkra.

2018. augusztus 28.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Iratkozzon fel állásértesítőre