Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

VEZETŐ JAVA FEJLESZTŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Külföld

Hozzáadva: 2019.12.07.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.
Partnerünk egy szoftverfejlesztő középvállalkozás, akik energetikai kereskedelmi rendszerek fejlesztésével foglalkoznak.

Szakértő csapatuk folyamatosan bővül, a gáz-és villamosenergia piac legjelentősebb szereplőinek szállítják megoldásaikat itthon, illetve nemzetközi szinten is.

Pont a nemzetközi bővülés apropóján hoztak létre egy új fejlesztési központot Szabadkán, ahol jelenleg 5 fejlesztő és 1 tesztelő kolléga dolgozik a rendszerek fejlesztésén agilis környezetben.

Az ő élükre keresünk most egy új kollégát az alábbi pozícióba:

Használt technológiák:

- Spring Framework (Boot, Cloud, Data, Security),
- JPA, Hibernate
- JUnit, Mockito
- SQL (leginkább Oracle és MySQL),
- REST, SOAP, Messaging (Apache Kafka),
- Angular, TypeScript

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztési projektek tervezése és vezetése technikai oldalról,
  • A projektben résztvevő fejlesztői / tesztelői csapat koordinálása, céljaiknak és feladataiknak meghatározása, fejlesztése,
  • Felhasználói igények felmérése.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai informatikai vagy műszaki végzettség,
  • Legalább 6 év tapasztalat Java fejlesztésben,
  • Középfokú angol nyelvtudás (inkább írásban kell használni).

Juttatások, ajánlat:

  • Legkorszerűbb eszközök és technológiák,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel,
  • Egyénre szabott képzési keret (képzések és publikációs lehetőségek).

Munkavégzés helye:

  • Külföld

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztési vezető/Csoportvezető
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (Java / J2EE / J2SE)

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szabadka.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, úgy várjuk önéletrajzodat!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Helyek Külföld
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.12.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre