Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vezető-fejlesztő munkatárs

  • Company_icon AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Location_icon Budapest, IX. kerület, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés holnap lejár

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Online értékesítési csapata, új munkatársat keres

pozícióba.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület, Lurdy ház

Feladatok:

  • A fejlesztői csapat szakmai vezetése
  • Fejlesztési stratégiák kidolgozásában való részvétel
  • Fejlesztés operatív feladatainak megtervezése, koordinálása, elosztása, felügyelete
  • Fejlesztésekben való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a külső és belső ügyfelekkel, beszállítókkal

Elvárások:

  • OOP szemlélet
  • Agilis módszertan, scrum
  • min. 2-3 év symfony framework tapasztalat
  • SVN, GIT magas szintű ismerete
  • PHP, Apache,MySQL magas szintű ismerete
  • SOAP, REST API ismeret
  • jQuery,Bootstrap magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Linux és Debian ismeret
  • Web szerverüzemeltetési tapasztalat
  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi diploma

Küldje el jelentkezését, ha:

  • Rendelkezik vezetői tapasztalattal
  • Agilis, dinamikus és proaktív személyiség
  • Munkavégzésében minőségre törekvő és precíz
  • Szeretne egy együttműködő csapat tagja lenni

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy - jövedelemigény megjelölésével – jelentkezzen Karrierportál oldalunkon!

Helyek Budapest
IX. kerület
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika > It szakértő, It-vezeto, Rendszerfejlesztő, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.09.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre