Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vezető fejlesztő (Full stack)/Software architect

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Több mint 20 éve sikeresen működő szoftverfejlesztő cég részére keresünk Vezető fejlesztő (fullstack)/software architect pozícióba munkatársat.

Feladatkör, felelősségek:

Az új kolléga feladata lesz egyedi és változatos megoldások tervezése és fejlesztése a nagyvállalati ügyfelek számára egy igazán agilis (SCRUM) környezetben (dedikált csapat / PO / SM). Az innováció és az egyéni ötletek a cégnél ugyanolyan fontosak, mint az ügyfelek, és mindezek mellett teret biztosítanak a munkatársaknak a legújabb technológiai irányzatokban való folyamatos fejlődésre.

Feladatok:

• Architektúrák, alkalmazás rendszerek tervezése, fejlesztése.

• Fejlesztési csapat szakmai vezetése, fejlesztése.

• Junior kollégák mentorálása.

• Minőségbiztosítás.

• Kutatás-fejlesztés.

• Esetenként presales terület szakmai támogatása.

• Rendszerszervezési feladatok ellátása.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Felsőfokú programozói vagy informatikai végzettség.

• Legalább 5 éves, professzionális JAVA enterprise és Spring fejlesztési tapasztalat a legújabb technológiák ismeretével.

• Legalább 2 éves JAVA architekt tapasztalat, architektúra / integráció tervezés és modellezés.

• Legalább 5 éves, professzionális frontend fejlesztési tapasztalat.

• Legújabb frontend technológiák (Angular, Vue.js) ismerete.

• Adatbázis tervezési és fejlesztési (RDBMS/SQL) ismeret.

• Tervezési és dokumentálási készség, UML és Design Pattern ismeretek.

• Vezetési, prezentációs és jó kommunikációs készség.

• Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Nyelvtudás:

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy több mint két évtizede sikeresen működő szoftverfejlesztő cég, mely számos innovatív integrációs és fejlesztési projektben vesz részt, megoldásaikat a világ számos országában, többek között Japánban is használják.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes bérezés

• Hazai és nemzetközi projektekben történő részvétel

• Belső meetup-ok, tréninglehetőségek

• Folyamatos szakmai kihívások

• Hazai és nemzetközi konferenciákon történő részvételi lehetőség

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.11.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre