www.cvonline.hu

Vezető asszisztens

  • A hirdetés 698 napja lejárt

A Marketbau-Remeha Kft., Magyarország meghatározó ipari épületgépészeti megoldásokat szállító vállalata számára keressük a cég életének nélkülözhetetlen új munkatársát az alábbi pozícióba:

Feladatkör:

  • Vezető segítése, szervezési feladatok ellátása
  • Értékesítés adminisztratív támogatása (statisztikák, elemzések készítése, marketing feladatok)
  • Az üzletmenet zökkenőmentes fenntartásához szükséges irodai adminisztratív feladatok ellátása
  • A partnerelégedettség magas szinten tartása, érkező (külföldi) vendégek fogadása, programok megszervezése
  • Pályázati lehetőségek felkutatásában és menedzselésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (Gazdasági területen szerzett végzettség előny)
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (emellett a német nyelvtudás előny)
  • MS Office (word, excel, power point) alkalmazások magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készségek, határozottság
  • Magas fokú precizitás és szervezőkészség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Nyitottság az új ismeretek elsajátítására
  • Üzleties megjelenés, jó viselkedésformák és az üzleti etikett ismerete
  • A munkába járáshoz saját autó használata javasolt

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Stabil munkahely
  • Korszerű munkakörülmények
  • Versenyképes bejelentett jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Budaörsi Ipari Park

Munkaidő:

  • Főmunkaidő

Fényképes szakmai önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol