Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vezető aneszteziológus

HSA Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.05.27.
Jelentkezési határidő: 2019.05.03.

Feladatok:

  • szakmai tevékenység menedzselése, felügyelete
  • orvosok és szakápolók optimális munkarendi beosztásának ellenőrzése
  • műtétek szervezésében való aktív részvétel
  • intézmény képviselete konferenciákon, szakmai rendezvényeken
  • megfelelő eszközellátottság monitorozása, szükség esetén rendelések koordinálása
  • szakmai színvonal kiváló minőségének folyamatos garantálása

Elvárások:

  • általános orvosi végzettség, szakvizsga
  • érvényes működési engedély
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • vezetői ambíciók
  • ügyfélorientált szemlélet
  • szakmai elhivatottság, minőségtudatosság
  • kiváló kommunikációs és szervező készség

 Előny:

  • MOK tagság
  • jártasság egészségügyi intézmény irányításában

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar megye
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Aneszteziológus, Orvos
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre