Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vezérlőtermi gépész

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Álláslehetőségeket kínálunk Észak-kelet Magyarországon különböző szakterületeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Gázipari területen működő nemzetközi partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A telephelyi termelő tevékenység felügyelete,
  • Termelési folyamat működésének nyomon követése, dokumentálása, hibajelzés esetén beavatkozási protokoll elindítása,
  • Hibás működés esetén lehetséges okok feltárása,
  • Egyszerűbb karbantartási feladatok elvégzése,
  • Jelentések elkésztése szakmai felettesnek,
  • Műszaknaplók és egyéb előírt dokumentumok vezetése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki, gépész vagy villamossági szakirányú végzettség, felsőfokú műszaki végzettség előny,
  • Erős számítástechnikai ismeretek,
  • Elektromos vagy gépészeti karbantartási területen szerzett tapasztalat,
  • Tanulási hajlandóság és érdeklődés műszaki, gépészeti terület iránt,
  • 2 műszakos munkarend (De-Du, H-P), valamint beosztás szerint éjszakai készenlét vállalása,
  • Igényes, pontos, szakszerű munkavégzési képesség,
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret előny.

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezési feltételek,
  • Béren kívüli juttatások (Cafetéria), 13. havi fizetés,
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség, kis létszám, családias légkör,
  • Modern munkakörnyezet, stabil vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Gyöngyöshalász

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (Link megjelenítése) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Helyek Gyöngyöshalász
Heves
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés > Gyártás technikus
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Műszerész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre