Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2018.09.18.
Hirdetés azonosító: 709949
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Vevőszolgálati munkatárs/Customer Service Representative

A Sanmina világszerte több mint 100 telephelyen, mintegy 45 000 alkalmazottjával az elektronikai, elektromechanikai bérgyártó szektor egyik legdominánsabb képviselőjének számít az automatizálas, az elektronikai gyártás, a számítástechnika, a kommunikáció, a hadi- és űrtechnika, valamint a gyógyászati és a multimedia piacokon.

A Miskolc melletti Alsózsolcai Ipari Parkban zöldmezős beruházás keretében 2002- ben létesített Sanmina Magyarország Kft. a Sanmina Mechanikai Rendszerek Divízió gyáraként fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik.

Az alábbi munkakörbe várjuk a jelentkezéseket:

Főbb feladatok:

  • A teljesítés visszaigazolási folyamat koordinálása a beszerzés, gyártás tervezés, gyártás valamint a Program Management között;
  • Visszaigazolások változásának, átütemezési igényeknek a koordinálása;
  • A vevői igény és annak várható teljesítése közötti bármilyen eltérés esetén annak jelzése a Program Manager-nek és az érintett vezetőnek;
  • Részvétel a gyár és a vevő közötti normál tervezési, rendelési kérések megoldásában;
  • Vevői igényeket leíró elemzések létrehozása, karbantartása;
  • A vevő gyártástervezésre vonatkozó igényeinek képviselése a szervezeten belül;
  • A vevőnek küldendő jelentések koordinálása;
  • Vevői számlák időben történő kifizetésének nyomon követése;
  • Vevői telefon konferencia anyagok összeállításának támogatása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás;
  • Haladó szintű Excel és Power point ismeretek;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Oracle, vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállalati környezet;
  • Cafeteria;
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2018.08.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre