Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs

  • Ital Magyarország Kft.
  • Budapest, Pest, Budaörs
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Vezető italnagykereskedő cégként a tradíció mellett a szakértelemre helyezzük a hangsúlyt.

Részt veszünk Magyarország legjelentősebb borvidékeiről származó borok forgalmazásában, emellett szörpök, pálinkák és sörök is megtalálhatóak a kínálatunkban. Modern, családias munkakörnyezetben dolgozunk, ahol kiemelt figyelem jut a kollégákra.

Ha Te is szívesen lennél IMO-s kolléga, akkor ne habozz, és jelentkezz értékesítési háttértámogató csapatunkhoz

munkakörbe

Feladatok:

  • Kereskedők napi munkájának segítése, támogatása
  • Kapcsolattartás a kereskedelmi ügyfelekkel
  • Az értékesítési adatbázis vezetése, karbantartása
  • Partnerek telefonon történő megkeresése, rendelések generálása, rögzítése és nyomon követése a rendszerben
  • Árinformációk kiadása az érvényes árlista alapján
  • Készletfigyelés, reklamációk, kintlévőségek, szállítási problémák és visszáru kezelése
  • Kapcsolattartás minden szervezeti egységgel

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Min. 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kereskedői szemlélet, ügyfélközpontú gondolkodásmód, megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Határozott fellépés
  • Hatékony konfliktuskezelő és stressztűrő képesség
  • Jó szervező képesség, terhelhetőség
  • Magabiztos Excel tudás

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezet
  • Vállalati mobiltelefon
  • Vállalati laptop
  • Kihívásokkal teli, változatos munka

Munkavégzés helye: Budaörs (a munkavégzés helye és Kelenföld Metró között a munkavállaló szállítása biztosított)

Jelentkezési határidő: 2019. november 20.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy önéletrajzod bérigény megjelölésével küldd el.

Helyek Budapest
Pest
Budaörs
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre