Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs - Budapest

  • A hirdetés 166 napja lejárt

Az ország egyik legjelentősebb minőségi sajtgyártója,

              a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres

Kőröstej Csoport

új munkatársat keres

budapesti irodájába

vevőszolgálati munkatárs

pozícióba.

Feladatok:

  • beérkező megrendelések feldolgozása, kezelése
  • kapcsolattartás a vevőkörrel
  • árlisták, kedvezmények, adatbázisok karbantartása
  • reklamációk teljeskörű kezelése
  • SAP vállalatirányítási rendszerben szereplő adatok kontrollja, fejlesztésben és tesztelésben való aktív részvétel
  • számlázás támogatása
  • statisztikák, jelentések készítése
  • kapcsolattartók és üzletkötők munkájának segítése
  • dokumentumok kezelése és archiválása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • Excel, Word, Outlook magas szintű felhasználói ismerete
  • kiváló logikai és elemző képesség, strukturált gondolkodásmód
  • precizitás, elkötelezettség, terhelhetőség
  • önálló, gyors és hatékony munkavégzés
  • közvetlen, pozitív személyiség, jó kapcsolatteremtő képesség
  • SAP rendszer ismerete előnyt jelent

Ajánlatunk:

  • felelősségteljes munka és ezzel együtt járó lehetőség egy sikeres, gyorsan növekvő vállalatnál
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatás

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szakmai múltja találkozik elvárásainkkal, örömmel várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.04.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre