Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs (Budaörs)

  • DECATHLON
  • Budapest, Pest, Budaörs
  • A hirdetés 252 napja lejárt

Dinamikusnak és csapatjátékosnak tartod magad, valamint lételemed a sport?
Motivál a kereskedelmi környezet és tudod, milyen a jó kiszolgálás?
Csatlakozz Vevőszolgálati csapatunkhoz!

Vevőszolgálati munkatárs
rész- vagy teljes munkaidőben

Nálunk változatos munkakörre számíthatsz:

  • Vásárlóink első meghatározó,pozitív élményének biztosításával,
  • hozzásegítheted felhasználóinkat a kellemes áruházi és online vásárlási élményének megtapasztalásához,
  • teljeskörű információt és segítséget nyújthatsz az áruházunk biztosította szolgáltatásainkról,
    (online vásárlás áruházi átadása, visszárú kezelése, áruhitel igénylés lebonyolítása)
  • az ezzel kapcsolatos adminisztratív feladatokat saját kezűleg láthatod el,
  • valamint elősegíted termékeink gördülékeny eladását/átadását kasszáinknál.

Köztünk a helyed, ha:

  • rendszeresen sportolsz,
  • szívesen nyújtanál segítséget vásárlóinknak és felhasználóinknak,
  • kihasználva az áruházunk adta digitális eszközök lehetőségeit,
  • nyitott és vitális személyiségeddel,
  • valamint felelősségteljes munkavégzésed és jó kommunikációs készséged segítségével hozzájárulnál közös sikereinkhez.

Az egyik legjobb munkahelyen az ország valószínűleg legjobb csapatában:

  • lehetőséget adunk, hogy azzal a sportággal foglalkozz, amelyet űzöl,
  • ötleteiddel, véleményeddel segítheted áruházad vagy az összes áruház működését, fejlődését,
  • jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
  • bizalmunkkal támogatunk,
  • mindig elérhetőek vagyunk egymás számára,
  • hosszú távú, személyre szabott karrierutat és széleskörű fejlődési lehetőséget biztosítunk,
  • napi rutinfeladataidat okostelefonnal láthatod el.

valamint:

  • bruttó 225 000 Ft belépő alapbérben részesülsz teljes munkaidőben,
  • számos rendszeres béren kívüli  juttatás lesz elérhető számodra: decathlon.hu/juttatasaink.html

Ha a leírtak alapján magadra ismertél és szívesen csatlakoznál csapatunkba heti 20, 30 vagy akár 40 órás munkaidőben (hétvégén is), csatlakozz hozzánk!Ne űzz tovább sportot az álláskeresésből!
Jelentkezésed leadásakor kérlek oszd meg velünk, hogy mit sportolsz és azt milyen rendszerességgel teszed

Helyek Budapest
Pest
Budaörs
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás > Sport szakember
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre