Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vevőszolgálati koordinátor

  • Heineken Hungária Sörgyárak Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés tegnap lejárt

Vevőszolgálati koordinátor (Budapest)

Szeretnél egy családias hangulatú, de nemzetközi hátérrel rendelkező csapat tagja lenni? Szeretnéd átélni azt az életérzést a mindennapi munkádban, amit a termékeinkkel a fogyasztóink felé közvetítünk? Ha úgy érzed, készen állsz felelősségteljes feladatokon, projecteken dolgozni, egy izgalmas, innovatív piaci környezetben, ahol értékelik az ötleteidet és teret adnak ahhoz, hogy megvalósítsd személyes ambícióidat, akkor köztünk a helyed!

FŐBB FELADATOK

  • Kereskedelmi eszközeink partnerekhez történő kiszállításának koordinációja és teljes körű dokumentálása.
  • Műszaki eszközök és POS anyagok nyilvántartása.
  • Raktárak és partnerüzletek eszközleltárainak ellenőrzése.
  • A kereskedelmi szerződések meghatározott szempontok szerinti megfelelőségének ellenőrzése.
  • Szerződések nyilvántartási rendszerünkbe történő rögzítése, az adatbázis napi szintű karbantartása.
  • Kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal (pl. szállítás, szerviz), valamint beérkező számláik ellenőrzése és könyvelése.
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal, különösen a területi képviselő és vezető kollégákkal.

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI

  • Problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és meggyőző képesség
  • Partnerkezelésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki érzék
  • Szervező készség
  • Konfliktuskezelés
  • Pontosság
  • Terhelhetőség
  • Középfokú végzettség
  • Office programok felhasználó szintű ismerete

AMIT AJÁNLUNK

  • Családias hangulatú nemzetközi környezet
  • Modern, inspiráló iroda a Városliget szomszédságában
  • Jó csapat és szakértő kollégák
  • Fejlődési lehetőség
  • Izgalmas, innovatív portfólió
  • Változatos béren felüli juttatások: Vállalati Gondoskodás Program, egészségbiztosítás
Iratkozzon fel állásértesítőre