Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vevőszolgálati kapcsolattartó

Sanmina - SCI Magyarország Kft.
Régió: Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2019.07.26.
Jelentkezési határidő: 2019.08.07.

keressük egymást! fogyatékosság-barát munkahely

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Munkaköri feladatok:

  • Folyamatos és hatékony kommunikáció a vevővel
  • Riportok, jelentések készítése a vevő igénye szerint
  • Rendszerbe vevői adatok bevitele, karbantartása
  • Vevői megrendelések folyamatos ellenőrzése és nyilvántartása, egyeztetése a rendszerben lévő igényekkel
  • Számlák fizetésének egyeztetése, fizetés behajtása
  • Vevői reklamációkezelés (adminisztráció és visszajelzés)
  • Riportok készítése és segítségnyújtás a Program Managereknek
  • Belső és külső auditokon való részvétel
  • Együttműködés más osztályokkal

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek, készségek:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Vevőkkel való kommunikációs tapasztalat
  • Gyors probléma megoldási és rendszerezési tapasztalat
  • Analitikus gondolkodás
  • Magas szintű excel ismeret
  • Erős, kommunikációs angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Vonzó Cafeteria- csomag
  • Kiemelkedő albérlet támogatás
  • Kiváló bejárás támogatás
  • 21 éve stabil növekvő cég
  • Biztos hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Helyben, ingyenes nyelvtanfolyamok

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a lenti email címre vagy a Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre