Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

VEVŐSZOLGÁLATI CSOPORTVEZETŐ (14-9643)

HumanField Kft.
Régió: Fejér

Hozzáadva: 2019.10.14.
Jelentkezési határidő: 2019.10.13.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

VEVŐSZOLGÁLATI CSOPORTVEZETŐ
(14-9643)

pozícióba.

Feladatok:

  • 7-8 fő vevői kapcsolattartó vezetése,
  • Az üzletággal kapcsolatos megrendelések kezelésének tervezése és irányítása,
  • Az ide vonatkozó gyári folyamatok kidolgozása és működtetése, a kereskedelmi irodákkal való aktív kapcsolattartás,
  • Naprakész státusz biztosítása az aktuális rendelési állomány kapcsán,
  • A havi számlázási terv és üzleti jelentések elkészítése,
  • Folyamatok fejlesztése, az időbeni szállítás és a késett állomány csökkentésének biztosítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Vevőszolgálat vagy termeléstervezés területén szerzett szakmai tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9643”-es  referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Fejér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálat vezető, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre