Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vevőszolgálati asszisztens

  • Farmmix Kft.
  • Hajdúböszörmény, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 20 napja lejárt

A „FARMMIX” Kft. növényvédő szerek és műtrágyák kis- és nagykereskedelmével valamint csomagolásával foglalkozik. Társaságunk 9 mezőgazdasági áruházat üzemeltet a Dunától keletre eső megyékben.

Társaságunk azonnali munkakezdéssel Hajdúböszörményben működő nagykereskedelmi központjába

VEVŐSZOLGÁLATI ASSZISZTENS

munkatársat keres.

Feladatok:

  • rendelés felvétel
  • árajánlat készítés
  • számlázás
  • kimutatások, riportok, beszámolók készítése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • ismered az Excel és a Word programokat,
  • munkád precízen és gyorsan végzed

Előnyt jelent:

  • agrár területen szerzett tapasztalat
  • 80 órás („zöld könyves”) tanfolyam

Amiket mi kínálunk számodra:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • bejárási támogatás

Munkavégzés helye: A 4220 Hajdúböszörmény, Ipartelep u. 20. szám alatti központunk.

Weboldal: Link megjelenítése

Jelentkezésüket fényképes önéletrajzzal a betölteni kívánt pozíció megjelölésével várjuk.

Helyek Hajdúböszörmény
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Telefonos értékesítő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2020.01.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre