Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vevőszolgálati asszisztens

Starjobs Magyarország
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.11.19.
Jelentkezési határidő: 2019.12.15.

A GE Aviation Hungary Kft. partnerünk részére keresünk

Vevőszolgálati asszisztens munkatársat,

határozatlan időre, Veresegyházra.

Gondoltad volna, hogy a világon minden 6. másodpercben felszáll olyan repülőgép, amelynek a hajtómű-alkatrészeit a General Electric (GE) Aviation veresegyházi üzemében javították?

GE Aviation 2000-ben zöldmezős beruházás keretén belül kezdte meg működését Magyarországon, fő profilja a repülőgép hajtómű-alkatrészek javítása. A Veresegyházon található üzem a térségben egyedüli alkatrész-javítóként támogatja a GE repülőgép nagyjavító üzemeit és a világ légitársaságait.

Munkakör célja

·   Teljes vevői igények (javítási folyamat kaputól kiszállításig történő) kiszolgálása, időbeni kiszállításhoz szükséges alkatrészek-, illetve árazások, szerződés paraméterek biztosítása. Vevőkkel való napi kapcsolattartás, számlák, reklamációk, jóváhagyások, flotta cseredarabok, kivételes helyzetek (vámügyintézések, egyedi igények) kezelése, kiegyenlített munkamennyiség biztosítása.

Feladatok és felelősségi körök

  • A vevőkkel való napi kapcsolattartás, illetve az ügyfelek megelégedettségének magas szintű biztosítása.

  • Szükség szerint napi szintű kommunikáció a vevői megrendelések kapcsán a termeléssel, beszerzéssel, mérnökséggel és minőségüggyel.

  • Árazási stratégiák kidolgozása, bevezetése. Időbeniségi (TAT, OTD) elvárásokhoz szükséges stratégiai és taktikai elemek kidolgozása, ügyfelekkel történő egyeztetése, életbe léptetése.

  • Szerződés elemeinek-, paramétereinek, és árazás adatainak SAP-ban történő rendszeres karbantartása, azok naprakészen tartása.

  • Termelési értekezleten való részvétel, ügyfél kéréseink kikommunikálása.

  • Hatékony munkavégzéshez szükséges tranzakciós fejlesztések (veszteséget teremtő műveletek megszűntetésének) kezdeményezése, végrehajtása.

  •           A vevői rendelések státuszának rendszeres követése, jelentése az ügyfelek felé,  illetve vevői telefonkonferenciák lebonyolítása.

  •           A vevői adatbázis és vevői rendelések karbantartása.

  •           Vevői reklamációk kezelése közösen a minőségüggyel és a mérnökséggel.

  •          A vevői kintlévőségek nyomon követése, behajtása közösen a pénzüggyel.

  •          Az ügyfélszerződésekben foglaltak betartása és betartatása, valamint ezen szerződések változásainak folyamatos követése.

  •          Angol nyelvtudás kommunikációs szinten szükséges

Juttatások

  •           Egészségbiztosítások széleskörű kínálata, amely egy alapcsomagot magában tartalmaz (az arany csomag alanyi jogon, a belépés napjától a cafeterián  felül jár)   Alapvetően egy hirtelen, váratlanul fellépő betegség esetén az egészségbiztosító megszervezi és finanszírozza a munkáltató, illetve a kedvezményezettek számára (kiegészítő családi csomagok esetén) az egészségügyi szolgáltatást amelynek összegei az alanyi jogon járó arany csomag esetében:

  •  Járóbeteg szakellátás.

  • Nagy értékű diagnosztika.

  • Egynapos sebészet.

  •          Kockázati életbiztosítás (szintén alanyi jogon jár, a belépés napjától).

  •          Munkába járási Támogatás a mindenkor érvényes Munkába járási Szabályzat alapján)·

  •          Hétvégi hazautazási támogatás.

  •          Kedvezményes áru helyi étkezde igénybevétele

  •          Ingyenes helyi konditerem használat, ingyenes személyi edző

  •          Heti egyszeri gyümölcsnap

  •          Családi nap és/vagy Sport nap

  •          Masszázs

  •          Szemvizsgálat, szemüveg térítés

  •          Évenkénti tüdőszűrés

  •          Munkavállalói segítségnyújtási program (személyes tanácsadás, családi tanácsadás, munkahelyi tanácsadás, jogi és pénzügyi tanácsadás)

  •          Munkabérelőleg

  •          Üzemi orvosi vizsgálatok

  •          Vállalati kedvezmények

  •          Kedvezményes angol nyelv oktatás heti rendszerességgel.

  •          Széchenyi Pihenő kártya alszámlái

  •          Önkéntes Pénztárak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a vevoszolgalati-asszisztens_134@starjobs.hu címre!Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Veresegyház
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre