Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vevőszolgálati adminisztrátor - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, XIII. kerület
  • A hirdetés 22 napja lejárt

Partnerünk világszerte a vízmelegítő és fűtési rendszerek szakértőjének számít; termékei a Föld minden pontján olasz tervezésű, hatékony és élvonalbeli megoldásokkal szolgálják a vásárlók kényelmét.

Csapatába keres új diák munkatársat

Vevőszolgálati adminisztrátor

pozícióba!

Feladatok

  • garanciális elszámolások számítógépes feldolgozása
  • vevőszolgálati szoftverek, honlapok használata: robbantott ábrában történő alkatrészkeresés, hibajavításra vonatkozó információk, pl hibakódok kikeresése
  • telefonos segítségadás végfelhasználók részére - telefonos műszaki segítségnyújtás szervizpartnerek, kereskedők számára
  • telefonon és írásban érkezett reklamációk dokumentálása
  • szervizoktatások előkészítése, szervezése
  • oktatási anyagok előkészítése
  • statisztikák előkészítése XLS formátumban
  • SAP-ban történő adatkeresés
  • egyéb vevőszolgálat vezetőtől, illetve country managertől kapott feladatok elvégzése

Elvárások:

  • folyamatban lévő nappali tagozatos aktív / passzív hallgatói jogviszony műszaki területen, nem végzős félévben
  • felhasználó szintű Windows Office ismeret
  • stressztűrés, telefonos konfliktuskezelés
  • önéletrajz munkatapasztalat megjelölésével
  • szükséges nyelvtudás Angol (Középfok)

Amit a cég kínál:

  • kellemes irodai munkakörnyezet

Munkaidő:

  • hétköznaponként 8 és 16:00 között

Kiválasztásnál előnyt jelent

  • olasz nyelvismeret
  • pontosság
  • monotonitástűrés
  • SAP gyakorlat

Heti óraszám

  • 12 - 20 óra

Munkavégzés helye

  • Budapest, XIII. kerület

Fizetés

  • Br. 1000 Ft/óra

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre