Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MÁV-csoport
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

Pozíció neve
Vevői szakreferens

Helység
Budapest

Terület
Beruházás, beszerzés, készletgazdálkodás

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.

Feladatok
- A vevők információkkal és riportokkal való ellátása.
- Kiemelt ügyfélkapcsolat tartás. Jelentősebb volumenű, projektmunkákhoz (pl. vágányzárakhoz, járműjavításhoz, karbantartáshoz) kapcsolódó anyagigények összefogása, egységes visszajelzés összeállítása az adott vállalati megrendelő részére.
- Vevői reklamációk kezelése és szükség továbbítása a megfelelő szolgáltató szakterület felé, a visszajelzések egységes, egykapus kezelése a vevő felé.
- A területéhez tartozó szerződött partner igényléseihez kapcsolódó kimutatások, észrevételek, javaslatok készítése és kommunikálása.
- A számára kijelölt vállalat tekintetében végzi a vevői elégedettség mérését, és részt vesz a teljes körű vevői elégedettség mérés és elemzés ellátásában.
- Cikktörzs állományának folyamatos karbantartásában, aktualizálásában való részvétel, javaslattétel cikkszámok megnyitására, lezárására az igénylői jelzések alapján.
- Vállalat irányítási rendszerben (BW, SAP) általános anyag rendelését segítő folyamatok támogatása a felmerült észrevételek jelzése és a megoldási folyamatok gyorsítása.
- Rendelésekkel kapcsolatos riportok lekérése és továbbítása a megrendelői területek felé.

A munkakör betöltésének feltételei
- Középfokú állami iskolai végzettség (szakirányú: gazdasági, logisztikai vagy műszaki jellegű)
- Excel magas fokú ismerete
- 1 év szakterületen szerzett gyakorlat

A munkakör betöltéséhez szükséges tulajdonságok:
- Csoport munkára való alkalmasság
- Üzleti szemléletű gondolkodásmód
- Problémamegoldó készség
- Analitikus gondolkodás

Előnyt jelent
- SAP MM, SD modulok ismerete
- Logisztikai érdeklődés/tapasztalat

Amit ajánlunk
- Igényes munkakörnyezet, szakmai kihívásokban gazdag tevékenység
- Barátságos csapat
- Támogató munkahelyi légkör
- Széleskörű juttatási csomag
- Képzési lehetőség
- Bruttó alapbér 3,5%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
- Hosszú távú karrierlehetőség
- Rugalmas munkarend

További információ

2018.08.29.

Bővebb felvilágosítást ad
Gotthard Anikó 1/511-4374 / 01-43-74

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő -
Aktiválás időpontja 2018.08.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre