Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vevői minőségügyi mérnök

Trenkwalder Kft
Régió: Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.10.19.
Jelentkezési határidő: 2020.08.28.

Dinamikusan fejlődő, stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, autóipari megbízónk részére keresünk munkatársat.

  • Vevői kapcsolattartás, vevői auditokra való felkészülés
  • A vevői reklamációk kezelése, koordinálása problémamegoldó módszerek alkalmazásával
  • Dokumentációk, kimutatások, naprakész vezetése
  • Auditok eredményei alapján új intézkedések kezdeményezése
  • Minőségügyi problémák megoldása

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Multinacionális tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett minimum 1-2 év tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvismeret
  • Gépjárművezetői gyakorlat

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.08.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

Vevői kapcsolattartás, vevői auditokra való fel...
Győr-Moson-Sopron

VEVŐI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Mór...
Mór, Fejér