Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vevői minőségügyi mérnök

  • Hire-One Kft.
  • Székesfehérvár
  • A hirdetés 20 napja lejárt

Pozíció leírása:

Vevői reklamációk kezelése és a rögzítése a belső minőségbiztosítási rendszerben;
Minőségbiztosítási KPI-ok elemzése és riportolása;
Belső minőségügyi szabályok alkalmazása a vevői elégedettség biztosítása érdekében;
Vevőtől érkező minőségi problémák kivizsgálásának koordinálása a vállalat különböző gyártó egységeivel;
Részvétel a belső és vevői folyamat és termék auditokon a gyártó egységekben;
A KPI-ok és minőségügyi költségek egyeztetése a vevővel;
Minőségbiztosítási tevékenység támogatása a tömeggyártás elindulása előtt.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség;
Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
Min. 1-2 év autóipari minőségbiztosítási területen szerzett releváns tapasztalat;
Ms Office ismerete;
Problémamegoldó technikák ismerete (pl. 8D)
Utazási hajlandóság (Magyarország és Európa) és B kategóriájú jogosítvány.

Előny:

Gépészmérnöki végzettség

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30 791-5969 (Wéber Kinga), +36 34/480-380

Értékelt kvalitások

Gépészmérnöki végzettség Határozott
Önálló
Kommunikatív

Amit nyújtunk

Nemzetközi munkakörnyezet
Cafeteria
Bónusz
Dedikált vállalati gépjármű az üzleti utazásokhoz
Munkába járás támogatása
Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

Helyek Székesfehérvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.04.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Vevőkkel történő kapcsolattartá...
Tatabánya

Trenkwalder Kft

Kapcsolattartás a vevőkkelElőzetes minőségterve...
Mosonszolnok

Senior vevői minőségügyi mérnök

Work Force Kft.