Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vevői minőségügyi mérnök /Székesfehérvár/

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Pozíció leírása:

Vevői látogatások, minőségügyi megbeszélések szervezése / koordinálása;
A vevői minőségügyi reklamációk kezelése és kommunikálása;
Változás management feladatok kommunikációja a vevővel;
A vevői munkakapcsolat folyamatos fejlesztése, javítása;
Együttműködés a társosztályokkal globális szinten;
Első minta dokumentációk összeállításában való aktív részvétel, benyújtása;
Vevői auditok felkészülésében való részvétel, auditok koordinálása és lebonyolítása;
Jelentések, értékelések, elemzések készítése a management illetve a vevő részére.

Követelmények:

Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Min. 2 éves autóipari beszállítói környezetben szerzett minőségbiztosítási tapasztalat (ISO/TS 16949, ISO9001)
Minőségbiztosítási eszközök ismerete (8D, FMEA, PCP)

Előny:

Német nyelvutdás

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/791-5969 (Wéber Kinga), +36 34/480-380

Értékelt kvalitások

Német nyelvutdás Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és prezentációs képesség
Önálló és együttműködő munkastílus

Helyek Székesfehérvár
Tatabánya
Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.06.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre