Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vevői minőségbiztosítási mérnök

  • Company_icon Randstad Hungary Kft.
  • Location_icon Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • A hirdetés 121 napja lejárt
Minősbiztosítási mérnökként szereznél tapasztalatot egy innovatív és izgalmas technológiákkal foglalkozó autóipari cégnél?
Partnerünk, a világ top autóipari beszállítóinak egyike, számára jelenleg pályakezdő szinttől egészen a szenior szintig keresünk minőségbiztosítási mérnököket.

Feladatok:

- Vevői reklamációk kezelése
- Kapcsolattartás a vevőkkel (személyesen ill. telefonon)
- Problémák helyszíni feltárása, elemzése és valós körülmények közötti megoldása (termelési területen)
- Control Plan naprakészen tartása
- Vevői auditokon való részvétel
- Minőségügyi rendszer kezelése, fejlesztése
- Rezidens mérnökökkel és társterületekkel való kapcsolattartás

Elvárás

- 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Főiskolai, vagy egyetemi diploma gépészmérnök, minőségbiztosítási mérnök, vagy műszaki menedzser szakon
- Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
- PDCA, FMEA és 8D módszerek ismerete, ezek gyakorlati alkalmazásában való jártasság
- Jártasság az MS Office Excel és PowerPoint magabiztos, haladó szintű használatában
- Tanulásra való nyitottság
- Dinamikus, lendületes személyiség

Amit nyújtunk

- versenyképes fizetés
- béren kívüli juttatási csomag
- utazási támogatás
- 13. havi fizetés
- karrierlehetőség
- kiváló munkakörülmények
- hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2018.08.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre