Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - Components for Premium Cars

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2018.11.11.
Hirdetés azonosító: 1201125

Megbízónk globális autóipari csoport, amely innovatív megoldásaival és magas minőségű termékeivel méltán vívott ki előkelő pozíciót a nemzetközi autóipar szereplői között. A csoport magyarországi gyára számára tapasztalt és elkötelezett szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A prémium márkájú gépkocsikat gyártó vevők minőségi elvárásainak képviselete a gyártóüzemi szervezetben
  • Folyamatos vevő-szállítói kapcsolattartás, vevői eltérések engedélyeztetése és folyamatának nyomon követése
  • Műszaki megbeszélések, egyeztetések szervezése a vevővel
  • Vevői elégedettségi mutatók figyelése, kommunikálása
  • Javító intézkedéseket kezdeményez a vevői elégedettség fokozására
  • Minőségbiztosítási folyamatok rendszeres felügyelete, fejlesztése
  • Vevői reklamációk fogadása, kezelése, reklamáció elemzése, hibaokok meghatározása
  • Aktív részvétel a minőségjavító tevékenységben, javító intézkedések kidolgozása
  • APQP folyamat minőségügyi koordinálása, az első minták vevővel történő jóváhagyatása, változás management
  • Termék és folyamat változásaink jóváhagyása, minőségfejlesztési akciótervek készítése.
  • Riportok, értékelő elemzések készítése, összeállítása
  • Auditokon való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, mérnöki diploma
  • Autóipari gyártási és minőségügyi tapasztalat
  • Magabiztos olasz és angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés, harmonizáló tárgyalókészség
  • Jó elemző- és fejlesztőkészség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelmi csomag (bónusz, cafeteria, bejárási támogatás)
  • Innovatív szellemű prémium autómárkák gyártási környezete
  • Magas színvonalú szakmai háttér, piacvezető globális csoport
  • Élenjáró nemzetközi gyakorlat megismerése és alkalmazása
  • Szervezeti fejlődési potenciál, nemzetközi előrelépési lehetőség

A munkavégzés helye

Gyöngyös- Jászberény térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - Components for Premium Cars, Gyöngyös- Jászberény térsége

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Iratkozzon fel állásértesítőre