Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Autóipar)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2018.11.19.
Hirdetés azonosító: 1507054

Komárom-Esztergom megyében található neves autóipari gyártóvállalat megbízásából az alábbi feladatkörre keresünk tapasztalt munkatársat:

Feladatok

  • Új termék bevezetésnél részvétel a PDP folyamatban (APQP mérföldkövek)
  • PPAP folyamat teljes körű koordinálása (első minta, pótalkatrész, rekvalifikáció), bemintázások dokumentálása
  • Vevői portálok karbantartása, a vevői követelmények és szabványok nyomon követése
  • Vevői elégedettségi mutatók és termékminőség-mutatók nyomon követése, akciók kezdeményezése és koordinálása a KPI célok elérése érdekében
  • Vevői (és belső) eltérési engedélyek üzemegységekben való bevezetése/frissítése
  • Vevői reklamációk teljes körű menedzsmentje, a javító intézkedések határidő belüli bevezetése, rendszeres vevői látogatások
  • Külső/belső válogatással járó intézkedések koordinálása
  • Az üzemegységek vevői látogatásokra, auditokra való felkészítése és az auditok lebonyolítása, belső auditokon való részvétel
  • A termelési minőségellenőrök képzése
  • Együttműködés a társosztályokkal, rezidens mérnökkel való kapcsolattartás
  • Mérnöki dokumentáció karbantartása (Control Plan, FMEA, IPCC, CI)
  • Beszállítói eredetű hibák eszkalálása az SQA felé
  • COPQ mutatók folyamatos nyomon követése, akciók meghatározása a COPQ mutatók csökkentése érdekében

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2-3 éves autóipari környezetben, minőségügyi területen szerzett mérnöki tapasztalat
  • Minőségügyi szabványok és problémamegoldó eszközök ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Aktív, legalább középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló, összeszedett, rendszerezett munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes fizetés, bónuszok,
  • 100%-os bejárási támogatás
  • Albérlet támogatás
  • Biztos nemzetközi háttér, fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Autóipar), Komárom-Esztergom megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Koronghy Erika
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Iratkozzon fel állásértesítőre