Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ

Elanders Hungary kft.
Régió: Zalalövő, Zala

Hozzáadva: 2019.11.05.
Jelentkezési határidő: 2019.11.07.

Elanders Hungary Kft.,
nyomdaipari vállalat, svéd cégcsoport tagjaként 2001 óta van jelen Magyarországon.
A térség meghatározó foglalkoztatójaként,
csapatunk bővítése miatt

munkakörbe keresünk új kollégát.

Az új munkatársunk feladatai:

  • Megrendelések fogadása és vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése,
  • Kapcsolattartás külföldi és hazai ügyfelekkel,
  • Termékek gyártásának felügyelete,
  • Számlázás előkészítése,
  • Esetleges vevői reklamációk fogadása, továbbítása a Minőségügyi Osztály felé,
  • A megrendelések menedzseléséhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

Az ideális jelöltünk:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • Min. 2 évet dolgozott multinacionális környezetben,
  • Magabiztosan kezeli az Excel-t,
  • Erős középszintnek megfelelő, kommunikációképes az angol nyelvtudása,
  • Vevő/ügyfélorientált gondolkodásmódja van,
  • Strukturált gondolkodású,
  • Kiváló a problémamegoldó képessége,
  • Jól tűri a stresszhelyzeteket,
  • Nagyfokú önállóság és rugalmasság jellemzi,
  • Igazi csapatjátékos.

Előny:

  • Középszintű, aktív német nyelvismeret,
  • Nyomdaipari végzettség vagy tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Kedvező mértékű béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben szívesen csatlakozna az Elanders csapatához a fenti munkakörben, kérjük, küldje el önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével.

Helyek Zalalövő
Zala
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Gyártás / Termelés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre