Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vevői Kapcsolattartó

Régió: Győr-Moson-Sopron

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.08.27.
Jelentkezési határidő: 2018.09.05.
Hirdetés azonosító: 1875437
lejárt

Vevői kapcsolattartó
autóipar Győr-Moson-Sopron megye

Az Ön új cége
Vevői kapcsolattartó pozíció jól ismert, nemzetközi, autóipari partnerünk csapatában Győr-Moson-Sopron megyében.

Az Ön új pozíciója
A Vevői kapcsolattartó pozícióban feladata lesz a vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás. Felelős lesz a gyártási megrendelések kiadásáért, valamint a kiszállítások megtervezéséért. A termeléssel és a raktárral szoros együttműködésben részt vesz az új termékek bevezetésében és a kifutó termékek kezelésében, valamint a teljes folyamat adminisztrálásában.

Mire van szüksége a sikerhez
A Vevői kapcsolattartó pozíció betöltéséhez felsőfokú gazdasági és/vagy logisztikai végzettség, minimum 2 éves vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat és kommunikációs szintű angol nyelvtudás szükséges.

Mire számíthat partnerünktől
A vállalat a magyar autóipar folyamatosan bővülő, stabil és meghatározó szereplője. A vállalatnál folyamatos kapacitás bővítés és technológiai fejlesztés zajlik, ezért folyamatosan várják az új kollégákat.

Éves juttatási csomag: 6.000.000 Ft-tól

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Minőségügyi vevői kapcsolattartó

HSA Kft.

Minőségügyi vevői kapcsolattartó Feladatok: A v...
Eger

Vevői kapcsolattartó minőségbiztosítási mérnök

Randstad Hungary Kft.

Multinacionális gyártópartnerünkhöz keresünk Ve...
Borsod-Abaúj-Zemplén

Kiemelt vevői kapcsolattartó / Területi képviselő

thyssenkrupp Materials Hungary Zrt.

Feladatok:› Új partnerek felkutatása› Meglévő p...
Győr-Moson-Sopron, Gönyű, Győr