Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém, Veszprém

Hozzáadva: 2019.07.23.
Jelentkezési határidő: 2019.08.06.

Feladatok:

  • Napi szintű kapcsolattartás a vevőkkel
  • Vevőtől érkező rendelések rögzítése, ütemezése, eltérések, problémák kommunikálása a vevőkkel
  • A teljesülés ellenőrzése, extra fuvar költségek tervezése
  • A vevők elvárásainak és a gyártási céloknak megfelelő gyártástervezés rövid és hosszútávra a gyártási kapacitások figyelembevételével
  • A gyártás irányítása és nyomon követése
  • Gyártástervek, számlaproblémák, vevői kérések továbbítása az érintett osztályokhoz
  • Vevői teljesítés monitorozása heti szinten, elemzések készítése
  • Késztermék készletszint optimális szinten tartása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Vevői kapcsolattartás és/vagy termeléstervezés területén szerzett tapasztalat
  • Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Excel ismeret
  • Önállóság, jó kommunikációs készség

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • SAP ismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér
  • Étkezési támogatás
  • Utazási támogatás
  • Szabadidős tevékenység támogatása

A munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Gyártás / Termelés > Termeléselemző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre