Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó specialista

Régió: Nyergesújfalu, Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2019.01.30.
Jelentkezési határidő: 2019.02.14.

Az olasz Lucart csoport magyarországi leányvállalata. Nyergesújfalun zöld mezős beruházás keretében épült,         12 000 m2-es új üzemében  higiénés papírtermékek gyártásával foglalkozik. Főbb terméke a hajtogatott és tekercselt kéztörlők, kis-és nagytekercses toalettpapírok.

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ SPECIALISTA

FELADATOK:

  • Vevői megrendelések teljes körű kezelése
  • Rendelkezésre álló raktárkészlet ellenőrzése
  • Szállítmányozás megszervezése, szükséges dokumentumok elkészítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és külső partnerekkel
  • Vevői igények azonosítása és értékelése az elégedettség elérése érdekében
  • Reklamációk kezelése és továbbítása az érintett részleghez
  • Vevői interakciók nyilvántartása, ügyfélszámlák feldolgozása és fájlok dokumentálása

ELVÁRÁSOK:

  • Folyékony angol nyelvtudás (írásban, szóban)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Megbízható, ügyfélközpontú, proaktív, nyitott, személyiség
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office és ERP rendszer használata

ELŐNY:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

AMIT NYÚJTUNK:

  • Modern, folyamatosan növekvő multinacionális környezet
  • Munkavállaló orientált, nyitott szervezeti kultúra
  • Versenyképes fizetés, Cafeteria, bónusz, bejárás támogatás
  • Kiváló szakmai, fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Nyergesújfalu

Iratkozzon fel állásértesítőre