Ugrás a tartalomra
VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ MÉRNÖK (HF 12-8411)
pozícióba.

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ MÉRNÖK
 (HF 12-8411)

pozícióba.

Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás műszaki oldalról,
  • Vevői reklamációk kezelése: szükséges információk összegyűjtése, gyökér okok elemzése, döntés előkészítő anyagok összeállítása, akció tervek készítése,
  • Megrendelések nyomon követése,
  • Riportok, statisztikák, prezentációk készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: könnyűipari mérnök),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Nemzetközi csapat,
  • Stabil alapokon nyugvó, innovatív, nyitott, és mégis barátságos, családias közeg.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Dunaújváros.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8411"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu/

Dunaújváros, 2400 Magyarország
Fejér
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása