www.cvonline.hu

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ, LOGISZTIKUS (13-8846)

Hozzáadva: 2018.08.11.
Jelentkezési határidő: 2018.08.28.

Humanfield header

Nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

Vevői kapcsolattartó, logisztikus

(13-8846)

pozícióba.

Feladatok:

  • Vevőkkel történő napi kapcsolattartás,
  • Szállítmányozási tevékenységekben való részvétel,
  • Készletoptimalizálás,
  • Társosztályokkal történő együttműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség (előny: közgazdász, logisztikus),
  • A logisztikai területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, a pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • A termelő közegben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent,
  • Jó kommunikációs készség (vevői kapcsolattartás) és jó elemző készségek,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8846”-es referenciaszám feltüntetésével.
Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát.
Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Győr-Moson-Sopron
Vas
Zala
Komárom-Esztergom
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Szállítási ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre