Vevői Hitelmenedzsment front office szakértő / Credit Controller

  • A hirdetés 1184 napja lejárt

A MOL Magyarország Vevőhitel Menedzsment MOL szervezete munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Vevők pénzügyi szempontú minősítése, kapcsolattartás külső pénzügyi információs szolgáltató cégekkel/hitelminősítőkkel/hitelbiztosítókkal.
  • Pénzügyi biztosítékok/szerződések hitelmenedzsment szempontú véleményezése, azok kondícióinak kitárgyalása.
  • Kapcsolattartás a hozzárendelt régiók vezetőivel és üzletkötőivel, az egyre hatékonyabb és értékesebb együttműködés érdekében.
  • A vevői hitelezési területet érintő folyamatokban lévő kockázatok, ill. gyengeségek feltárása és javaslattétel azok orvoslására.
  • Vevői kintlévőségek folyamatos nyomon követése, amennyiben szükséges adminisztratív behajtási feladatok ellátása.
  • Eseti projekt jellegű munkákban való részvétel. Speciális üzleti igények kielégítése érdekében jelentkező összetett, vevői hitelezéssel összefüggő problémák megoldása.
  • Egyedi behajtási konstrukciók kidolgozása, eseti vevőlátogatás.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • 1-3 éves munkatapasztalat hitelmenedzsment/hitelezés vagy más pénzügyi területen
  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • angol nyelvismeret
  • Excel felhasználói szintű ismerete

Egyéb követelmények:

  • együttműködési készség
  • konfliktuskezelési készség
  • problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzés
  • terhelhetőség, stressz-tűrőképesség

Előnyt jelent:

  • üzleti intelligencia eszközök ismerete
  • nagyvállalati üzleti, ügyviteli folyamatok ismerete

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a Link megjelenítése honlapon. Kérjük, regisztráljon a Karrier címszó alatt!

A jelentkezéssel kapcsolatban felvilágosítást ad: Bazsa-Jeszenszky Dóra

A jelentkezések beérkezésének határideje: 2014.10.23.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol