Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vegyipari készülékkezelő

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

A SONEAS dolgozói nagy szakmai tudással és tapasztalattal rendelkeznek a vegyipari gyártás területén, ezért egyre több nagynevű cég választ minket partneréül a megbízhatóság és jó minőség miatt. A Uquifa nemzetközi cégcsoport tagjaként az elkövetkező időszakban újabb fejlesztések várhatók cégeinknél. Tudjon meg rólunk többet a Link megjelenítése weboldalon, ahol a rólunk menüpontban adatkezelési tájékoztatónkat is megtalálja!!

Ha fontosnak tartja a munkáltató megbízhatóságát és a bankszámlára időben megérkező bért, a biztonságos munkakörnyezetet, és érdekli egy változatos operátori munka, JELENTKEZZEN HOZZÁNK MOST, mert az üzemi létszám bővítése miatt IX. és XXII. kerületi telephelyeinkre

VEGYIPARI KÉSZÜLÉKKEZELŐ

munkakörbe keresünk munkatársakat azonnali munkakezdéssel!

A munkakör főbb feladatai:

  • üzemi készülékek kezelése, üzemeltetése
  • kémiai folyamatok és vegyipari műveletek elvégzése
  • feladatokhoz kapcsolódó dokumentáció pontos vezetése
  • üzemi rend fenntartása
  • szükség esetén anyagmozgatás

Az ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:

  • érettségi bizonyítvány
  • vegyipari üzemben való munkavégzésre való hajlandóság
  • napi munkavégzéshez szükséges számítógépes ismeret
  • erős fizikum (fizikai munka!)

A kiválasztásnál előnyt jelent:

vegyésztechnikusi vagy gyógyszerhatóanyag-gyártó / vegyianyag-gyártó / vegyipari rendszerkezelő képzettség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • hatóságoknál bejelentett foglalkoztatás
  • versenyképes bér, kiemelt délutáni és éjszakai műszakpótlék
  • Cafeteria rendszer
  • egyéb béren kívüli juttatások (pl. mobilitási célú lakhatási támogatás)
  • stabil céges háttér
  • változatos feladatok

További információk: Munkavégzés helye: Budapest, IX. Illatos út vagy XXII. Bányalég utca

Szerződés típusa: határozatlan idejű munkaszerződés

Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, a IX. kerületben három műszakos tevékenység, (napi 8,5 órás munkaidő-beosztással), a XXII. kerületben folyamatos tevékenység (napi 12,5 órás munkaidő-beosztással), mindkét telephelyen egyhavi munkaidő-kerettel

Jelentkezzen MOST!

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével tud a „KEZELŐ” jelszó feltüntetésével. Kérjük, hogy a kísérőlevélben feltétlenül jelölje meg, melyik telephelyen szeretne dolgozni!

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, a személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni, de ha járt nálunk meghallgatáson, biztosan kap visszajelzést is!

Helyek Budapest
Pest
IX. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre