Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vegyi üzemi munkás

  • ipox chemicals Kft.
  • XXIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 16 napja lejárt

ipox chemicals Kft

az epoxikémia területén piacvezető vállalkozás keres munkatársat

VEGYI ÜZEMI MUNKÁS

munkakörbe.

Feladat

  • vegyi üzemi termelési feladatok ellátása folyamatos műszakban
  • anyagmozgatási feladatok
  • termelés előkészítése

Elvárásaink

  • vegyésztechnikus/vegyipari szakmunkás végzettség vagy
  • vegyiparban termelési területen szerzett tapasztalat vagy érettségi
  • alapfokú számítástechnikai ismeret
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • megbízhatóság
  • munkabírás

Előny

  • targoncavezetői engedély és tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • 13. havi fizetés
  • prémium
  • béren kívüli juttatások
  • folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • önálló munkavégzés
  • jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület

Munkaidő: Az üzem heti 168 órában dolgozik, hétvégén, ünnepnapokon is.
Munkabeosztás: 4 műszakban, 12 órás munkarendben.

Önéletrajzok küldése minden esetben szükséges, anélkül sajnos nem tudjuk behívni a pályázót interjúra.

Helyek XXIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Egyéb szakmunkás állás, Technikus
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Vegyész
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre