Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vegyész projektvezető - Bicske

  • T-HR Kft.
  • Fejér, Bicske
  • Az álláshirdetés ma lejár

Feladatkör:
Ebben a munkörben az Ön feladatai lesznek: Induló projektek gyártásba történő bevezetése. Futó projektek folyamatos koordinálása és nyomon követése. Árajánlatok készítése. Anyagrendelések összeállítása, áru beszerzési folyamatok elindítása. A festő üzem gyártási technológiájának ismerete és alkalmazása. Gyártási dokumentációk elkészítése és folyamatos aktualizálása. Gyártással történő folyamatos együttműködés, kommunikáció.

Végzettség:
Minimum középfokú vegyész végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Releváns szakmai tapasztalat szükséges a pozíció betöltéséhez.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Kommunikációs szinten német nyelv használata Megfelelő műszaki érzék

Műszaki területre

Megjegyzés:
Nyugat-európai piacra termelő, élenjáró technológiai színvonalat képviselő, családias légkörű vállalat.
Iratkozzon fel állásértesítőre