Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vasúti kocsi fűtés-világítás szerelő

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 11 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START

munkatársat keresünk

Hosszútávú munkát keresel és szeretnéd a szakmai ismereteidet bővíteni? Jelentkezz budapesti vagy szolnoki telephelyünkre, ahol már munkaviszonyban végezheted 2 hónapos tanfolyamunkat!

Feladatok

  • az állomáson lévő vasúti szerelvények energiaellátásának biztosítása, előfűtése, a villamossági kapcsolatok (vasúti kocsik közötti kábelek) kezelése
  • a vasúti járművek villamos és mechanikus szerkezeti, segédüzemi és erőátviteli berendezéseinek javítása, karbantartása

Munkakör betöltésének feltételei

  • villamosipari szakmai végzettség
  • orvosi alkalmasság
  • vasúti kocsi fűtés-világítás szerelő végzettség, amely tanfolyamunkon megszerezhető

Amit kínálunk

  • stabil héttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • megbízható, havonta utalt jövedelem, bruttó 239.300,- Ft/hó kezdő alapbér + 30% műszakpótlék a tanfolyam sikeres elvégzése után
  • béren kívüli juttatási csomag (Cafetéria: bruttó 271.400,- Ft/év + Szép Kártya nettó 92.900,- Ft/év)
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Major Krisztina 1/511-7519 / 01-75-19 vagy 30/700 5712

2019. november 2.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre