Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vasúti járműszerelő (Szolnok)

HSA Kft.
Régió: Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok

Hozzáadva: 2019.09.22.
Jelentkezési határidő: 2019.10.03.

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Vasúti járműszerelő

Főbb feladatok:

  • Vasúti kocsik elektromos és mechanikai szerelése
  • A műszakvezető utasításainak követése
  • Előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elektronikai, mechanikai végzettség
  • Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
  • 2 műszak vállalása
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál Önnek:

  • Munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem (br.450.000 Ft)
  • Cafeteria, béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Szolnok

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 259 5354-es telefonszámon keresztül kérhető!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Műszerész, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre