www.cvonline.hu

Vasútépítő, pályafenntartó technikus (Monor)

  • A hirdetés 86 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Vasútépítő, pályafenntartó technikus

Helység
Monor
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • részvétel a szakterületét érintő műszaki berendezések, létesítmények körében végzendő - felmérési, kitűzési, mérési - munkafolyamatokban
  • felügyelet mellett, csoportos munkavégzés keretében részvétel az adott szakterület karbantartási, üzemzavar- és hibaelhárító tevékenységében, rendszerek telepítésében, üzembe helyezéseken
  • közreműködés a szakterület/szolgálati hely tevékenységéhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátásában

A munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú technikusi képesítés (pályafenntartási technikus)
  • állami középfokú iskolai végzettség - érettségi
    alkalmasság
    Későbbiekben az alábbi vizsga megszerzése:
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti egyszerqsített forgalmi (TEB, Pálya) vizsga megszerzése

Amit ajánlunk

  • stabil, kiszámítható jövedelem
  • széleskörű Cafetéria
  • belföldi és nemzetközi utazási kedvezmény
  • egészségmegőrző program
  • önkéntes nyugdíjpénztári tagdíj hozzájárulás

2017.11.26.

Bővebb felvilágosítást ad
Bodnár Zita 1/511-6728 01/67-28

Várjuk jelentkezését!

Helyek Monor
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Építés / Ingatlan > Karbantartó
Mérnök / Műszaki > Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.10.25.