Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Vasöntödei munkatárs

  • Az álláshirdetés ma lejár

Vasöntödei munkatársak
finnországi pozícióra!

WorkPower finn székhelyű, 2003 óta működő finn vállalkozás, amely tevékenységi körébe tartozik a minőségi szakképzett alkalmazottak kiválasztása, toborzása tbk. a fémiparba megbízó cégeink részére. Egész Finnország területén és a nemzetközi piacon is jelen vagyunk.

Miért válassza a WorkPowert? A munkaerőpiacon vezető szerepet töltünk be Finnországban.WorkPoweren keresztül évente kb. 1000 munkavállaló dolgozik, és további több száz kerül át közvetlen megbízó cégeinkhez. Minden szakértő tudására és munkájára számítunk, csatlakozz te is hozzánk!

Dél-nyugat Finnországba, megbízható finn partnerünk részére keresünk vasöntödei munkatársakat (4fő).

Főbb munkafeladatok:

  • Forma- és mintakészítés, olvasztás
  • Öntvény tisztítás
  • Kész termékek feladása

Munkarend:

  • Többműszakos, 2-3 műszak

Amit kínálunk:

  • Eleinte 6 hónapos határozott idejű munkaszerződést biztosítunk, amiután megegyezés alapján van lehetőség a folytatásra.
  • Versenyképes fizetés, bruttó 12,50 euró / óra + műszakpótlékok (délutáni műszak 1,19 euró / óra, éjszakai műszak 2,19 euró/óra) + 6,3% (= 0,79 euró/óra) fémipari pótlék + szabadnapok (amennyiben ez kifizetésre kerül a bérbe, akkor ez átszámítva 1,88 euró/óra.
  • Biztos, stabil munkahelyi háttér
  • Cég által bérelt lakásnak a díja kb. 300-370 euró / hónap, a fizetésből kerül levonásra (fizetés 2 hetente)

A cég részéről elvárás:

  • minimum 3 év munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • bizonyos szintű angol nyelvtudás (ha többen jelentkeznek, elég ha a csoportból egy valki beszél angolul és segít a többieknek)
  • 2 vagy 3 műszakban történő munkavégzés
  • megfelelő fizikai állóképesség illetve egészségügyi állapot

Amennyiben érdekli az állás és szeretne többet megtudni a lehetőségről, küldje el elérhetőségét és fényképes önéletrajzát lehetőség szerint angolul és magyar nyelven.

WORKPOWER

Iratkozzon fel állásértesítőre